deutsch polski
Nawigacja
Nawigacja
Artykuły » Cudowne historie - "Dzieci Pana Boga"
Artykuły: Cudowne historie - "Dzieci Pana Boga"
"BABCIU" JA WIDZĘ CAŁY ŚWIAT
Czy można normalnie widzieć, nie mając źrenic? Według lekarzy i nauk medycznych nie. Kiedy ktoś spojrzy głębiej w oczy Gemmy Di Giorgi, zauważy że nie są normalne. Jednak ona widzi tak jak każdy normalny człowiek. Nie zawsze tak było.

Bułka z masłem i parówka od ks. Jerzego
Jak wiele radości może sprawić widok dziecka jedzącego bułkę z masłem i parówkę z ketchupem wie najlepiej mama Tomka, który w wieku dwóch lat zachorował na anginę.

Dla Ciebie Mamo
Nie zawsze rodzinny dom daje dziecku bezpieczeństwo, radość i miłość. Nie tylko w pobożnych, kochających się rodzinach dorastają przyszli święci.

Krople święconej wody i źródełko
Czternastoletnia Bernadeta, jej dwa lata młodsza siostra i trzynastoletnia przyjaciółka Jeanne udają się do lasu po drewno na opał. Muszą ściągnąć buty, aby przejść przez lodowaty strumień. Wtedy dzieje się coś niezwykłego.

Listy Antonietty
Wielkie litery niezdarnie kreślone przez małą dziewczynkę na kratkowanej kartce papieru. Jeśli wysilić wzrok i z uwagą przeczytać ich treść, potrafią zadziwić wytrawnych teologów, a samemu ich Adresatowi z pewnością są bardzo bliskie.

Maile uzdrowienie
Jest rok 20l3. Na zdjęciu czternastoletni chłopiec w objęciach papieża Franciszka. Przytula się do białej sutanny, płacze. Pietro jest bardzo wzruszony i świadomy tego, że jego życie ma szczególne znaczenie, bo według współczesnych standardów lekarskich miało już go nie być na świecie.

Maile uzdrowienie
Jest rok 20l3. Na zdjęciu czternastoletni chłopiec w objęciach papieża Franciszka. Przytula się do białej sutanny, płacze. Pietro jest bardzo wzruszony i świadomy tego, że jego życie ma szczególne znaczenie, bo według współczesnych standardów lekarskich miało już go nie być na świecie.

MAŁA TERESA - CHCĘ IŚĆ DO NIEBA
Święta Teresa z Avila, doktor Kościoła, doświadczona mistyczka, stateczna nauczycielka dążenia do wewnętrznej, chrześcijańskiej doskonałości, reformatorka życia zakonnego ...

MOJA ŚWIĘTA MAMA
Pierluigi Molla już jako dorosły mężczyzna wraz ze swoim tatą uczestniczył w beatyfikacji i kanonizacji swojej mamy Joanny Beretty Molli. Na jednym ze zdjęć ilustrujących przeprowadzony z nim w tygodniku wywiad pokazuje mały obrazek Maryi z Dzieciątkiem. „Namalowała go moja mama” - mówi ze wzruszeniem. To jedna z najdroższych jego pamiątek.

Nowy braciszek
Jest wrzesień 1846 roku. Dwójka małych pastuszków, Melania i Maksymin, bawi się beztrosko na alpejskich łąkach La Salette. Igraszki przerywa pojawienie się niezwykłego światła.

Piłka, maszyna i różaniec
Drobny dziesięciolatek z kręconymi czarnymi włosami uwielbiał piłkę nożną. Kibicował Juventusowi Turyn. Ale w związku z jego sportowymi upodobaniami zaskakuje zdanie, które zapisał w swoim dzienniku: "Lubię kopać piłkę z kolegami.

Prawda i tajemnica
Rodzeństwo Franciszek i Hiacynta wraz ze swoją kuzynką Łucją stali się głównymi świadkami objawień Matki Bożej w Fatimie.

Róże dla Marii
To niezwykła historia pewnej młodej dziewczyny i pewnego młodego chłopca, który przebył długą drogę, zanim został niezwykłym ogrodnikiem.

Świetlica Karoliny
Papież Jan Paweł II beatyfikował ją w 1987 roku. Coraz więcej osób poznawało jej życiorys. Inspirowała artystów, powstał o niej film fabularny oraz nowe chrześcijańskie ruchy inspirowane jej postawą, jak na przykład Ruch Czystych Serc.

Sztandar małego Jose
Jose Luis Sanchez del Rio miał 14 lat, kiedy 10 lutego 1928 roku wykrzyknął: "Niech żyje Chrystus Król!", i umierając zakreślił własną krwią znak krzyża. Oprawcy byli pewni, że w ten sposób pozbyli się w końcu małego, upartego cristeros, a pozostałym dali odpowiednią nauczkę.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker