• 25.11.2012
W XXXIV niedzielę zwykłą w Uroczystość Chrystusa Króla przeżywaliśmy w naszej parafii „Niedzielę Pastoralną”. Podczas tej niedzieli gościliśmy ks. prof. Norberta Widoka, który wygłosił kazanie na temat dzisiejszej uroczystości.

Jemu towarzyszyli klerycy z naszego Seminarium Duchownego: z V roku studiów Michał Kaczówka z parafii Wniebowzięcia NMP z Raciborza i Sebastian Binkowski z parafii św. Barbary z Bytomia oraz z IV roku studiów Michał Grochoła z parafii Chrystusa Króla z Gliwic. Swoją posługą ubogacili liturgię eucharystyczną. Popołudniu przeprowadzili nabożeństwo powołaniowe. Po nim odbyło się spotkanie z młodzieżą naszej parafii.

Pozostali moderatorzy seminarium gościli w parafiach naszego dekanatu, aby modlić się za kleryków i wychowawców oraz o nowe i święte powołania do służby w Kościele.

Więcej zdjęć w naszej Galerii.