• 27.01.2013
III wieczór kolędŚwięta Bożego Narodzenia minęły, ale atmosfera Świąt jest z nami bardzo długo. W takiej oto świątecznej i rodzinnej atmosferze. 27.01.2013 o godz. 17.00 w kościele parafialnym p/w św. Michała Archanioła w Wierzbniku odbył się wieczór kolęd. Był to trzeci w historii naszej wspólnoty: Parafialny Wieczór Kolęd.

Najpiękniejsze kolędy odśpiewał zespół wokalno - muzyczny „Panie i Panowie”. Zespół składał się z pięciu wokalistów: Aleksandry i Jakuba Niedziela, Natalii Łukaszewicz, Adama Seifferta, Mateusza Szczygielskiego. Grupa śpiewała a capella. Urzekła nas harmonijnym zestawieniem barw głosów i skalą możliwości.

Byliśmy wszyscy zaskoczeni tym, co może wydobyć człowiek poprzez gardło. Usłyszeliśmy następujące kolędy: „Wśród nocnej ciszy”, „Bracia patrzcie jeno”, „Mizerna cicha”, „Lulajże Jezuniu”, „Jezus malusieńki”, oraz pastorałki: „Judzką krainę”, „Gore gwiazda”, „God rest you merry”, „White Christmas”, „Jingle bells” a także znaną na całym świecie kolędę "Cicha noc", którą możemy obejrzeć i posłuchać na filmie poniżej.

Przez cały wieczór kolęd towarzyszyła nam na nowo świąteczna atmosfera a zespół nie odmówił publiczności bisów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na Waszą obecność za rok!