• 28.01.2013
Odwiedziny u chorego MaćkaW pierwszym dniu ferii zimowych 28 stycznia br. uczennice szkoły podstawowej w Jankowicach - Stańczyk Natalia i Semenowicz Martyna, w imieniu całej społeczności szkolnej, pod opieką katechety - ks. Czesława Koconia, odwiedziły chorego kolegę - Macieja Domagałę.

Na początku spotkania goście wręczyli Maćkowi laurki przygotowane przez kolegów i koleżanki. Ks. proboszcz wszystkie, po kolei głośno odczytywał. Oczywiście nie zabrakło życzliwych komentarzy do poszczególnych wpisów. Potem wywiązała się bardzo życzliwa dyskusja.

Maciek przyjął koleżanki i przyniesione przez nie upominki bardzo życzliwie i serdecznie. Ta serdeczność była miłym zaskoczeniem dla gości.

Podczas pożegnania Maciek usłyszał ciepłe życzenia rychłego powrotu do zdrowia i szkoły.