• 07.02.2013
Wyjazd do aquaparku w Tarnowskich Górach/zdj. 1210439; 1210459; 1210466/
W II tygodniu ferii zimowych ks. proboszcz zorganizował bezpłatny wyjazd do aquaparku w Tarnowskich Górach dla dzieci i młodzieży, która chętnie uczestniczyła w spotkaniach roratnich minionego roku. Wyjazd odbył się w czwartek 07.02. 2013. Wzięło w nim udział 37 osób: 31 dzieci i młodzieży oraz 6 dorosłych opiekunów.

Na miejscu podczas zabaw i zajęć dzieci miały możliwość korzystania z pływalni, zjeżdżalni, ciśnieniowych natrysków oraz zabaw w brodziku i na fali. Organizowane zabawy m.in. gry w piłkę czy inne zabawy na wodzie umożliwiły dzieciom spędzenie czasu wolnego atrakcyjnie i sportowo.

W drodze powrotnej na prośbę dzieci i młodzieży zatrzymaliśmy się MC Donaldzie w Opolu.

Celem takich wyjazdów jest przede wszystkim integracja młodzieży, poprawa kondycji fizycznej, jak również poprawa samopoczucia – pełen relaks.