• 10.02.2013
Nabożeństwo 40 godzinneNiedziela, 10 lutego, to ostatnia niedziela przed rozpoczynającym się w środę, 13 lutego okresem Wielkiego Postu. W tym dniu rozpoczęliśmy tradycyjne, 40 - godzinne nabożeństwo, przygotowujące nas do tego okresu. Przez 3 dni adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. W niedziele po mszy św. Jankowicach Wielkich, natomiast poniedziałek i wtorek po południu w Wierzbniku, od 14.00 do 18.00.

Codziennie adoracja kończyła się modlitwą o pomnożenie wiary w związku z przeżywanym Rokiem Wiary oraz modlitwą o odnowienie oblicza naszej Parafii. W poniedziałek i we wtorek, na zakończenie adoracji była odprawiona Msza św. o godz. 18.00. Prosiliśmy Boga, aby przebaczył nam popełnione grzechy oraz o dobre przeżycie Wielkiego Postu.