• 18.05.2013
Góralskie nuty z pielgrzymek Jana Pawła II do PolskiP1220057, P1220068/
W dniu kolejnej rocznicy urodzin Błogosławionego Papieża Jana Pawła II bardzo licznie zgromadzili się wierni z naszej parafii w kościele parafialnym. Ich obecność była spowodowana poświęceniem kaplicy Jana Pawła II oraz koncertem góralskiej kapeli "Góralskie nuty z pielgrzymek Jana Pawła II do Polski", które wykonała Folk Kapela Góralska "HORA". Wykonywali je muzycy z okolic Szczyrku i Zakopanego.

Koncert bardzo nam się podobał. Wszystkie utwory były wykonywane sercem albo, jak niektórzy mówią duszą. Na nowo odżyła w naszych sercach miłość i szczęście jakie towarzyszyły papieskim pielgrzymkom do Polski. Urzekały nas nie tylko niezwykłe głosy, ale także i instrumenty w tym stare węgierskie cymbały. Była to prawdziwa uczta duchowa.