• 22.09.2013
Odpust parafialny ku czci św. Michała ArchaniołaW XXV niedziela zwykła w naszej Parafii była piękną uroczystością, przeżywaliśmy Odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła. Na każdej Mszy św. słowo Boże głosił ks. Tadeusz Słodzki - diecezjalny kapelan więziennictwa, którego obecnością bardzo się cieszyliśmy.

Wzywaliśmy wstawiennictwa naszego wielkiego Patrona i prosiliśmy z wiarą o opiekę i ochronę przed wszelkim złem. Na zakończenie uroczystej Mszy Świętej o godzinie 13:00 była procesja, Te Deum i uroczyste błogosławieństwo.

Po uroczystości, tradycyjnie udaliśmy się na uroczysty obiad odpustowy.

Po południu zgromadziliśmy się na VI Pikniku św. Michała Archanioła. Punktem centralnym naszej imprezy był Koncert zespołów wokalno – muzycznych:

„Panie i Panowie”

„Góralska Hora”

„Duet Gantar-Mańczyk”

„Muzykanty”.

A całość poprowadził aktor Dariusz Niebudek . Cała impreza kulturalna zakończyła się zabawą taneczną, którą poprowadził zespół Muzykanty. Więcej zdjęć z VI Pikniku Św. Michała w naszej galerii.