• 02.11.2013
Czuwanie na większą część MaryiTradycyjnie w I sobotę miesiąca spotkaliśmy się na nocnym czuwaniu. Tym razem ze względu na procesje i nabożeństwo za zmarłych poleconych w wypominkach na naszych cmentarzach, spotkaliśmy się na dłuższym nabożeństwie maryjnym.

Nabożeństwo rozpoczęło się Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny o godz. 20.00 w kościele parafialnym. Odśpiewaliśmy je na większą cześć Maryi. Później wyzwaniami Maryjnymi pogłębiliśmy naszą cześć i miłość do Matki Najświętszej.

II część nabożeństwa to modlitwa różańcowa z dopowiedzeniami. Podczas niej pamiętaliśmy w naszych modlitwach o tych osobach, które spotykały się z nami na czuwaniach, a dziś już są po drugiej stronie życia.

W III części naszego nabożeństwa nastąpiła adoracja Najświętszego Sakramentu. Po niej około godz. 21.30 zakończyliśmy nasze spotkanie modlitewne Apelem Jasnogórskim.