• 09.11.2013
Jubileusz ks. Alfonsa StilleraW sobotę ks. radca Alfons Stiller obchodził swoje 80. urodziny. W kościele parafialnym, o godz. 11.00 została odprawiona msza św. w intencji Jubilata.

Uroczystej celebracji przewodniczył Ksiądz Jubilat wraz z przybyłymi kapłanami z dekanatu grodkowskiego. W uroczystościach uczestniczył ks. bp Jan Bagiński, który wygłosił kazanie okolicznościowe.

Po Mszy Świętej ks. radca Alfons Stiller przyjął życzenia od ks. Proboszcza Czesława Koconia, księdza dziekana Janusza Fajfura, przedstawicieli rady parafialnej i rady sołeckiej oraz delegacji z parafii z Przylesia Brzeskiego.

Księdzu Alfonsowi życzymy, aby towarzyszyła Mu bliskość Tego, który Go powołał i któremu oddaje swoje życie. Niech obfitość łask nieustannie się pomnaża przez Chrystusowe „stokroć więcej” i owocuje w ludzkich sercach umacnianiem wiary i głębszym umiłowaniem Boga.

Więcej w artykule 80 rocznica urodzin ks. Alfonsa Stillera.