• Apis
  • 17.12.2013
Wyjazd do Aquapark Granit w StrzelinieZjeżdżalnia, Jaccusi i basen z piłką wodną - to atrakcje, z których mieli okazję skorzystać uczestnicy wtorkowego wyjazdu na krytą pływalnię do Strzelina. Celem wyjazdu, w którym udział wzięła grupa dzieci z Jankowic Wielkich i Wierzbnika, było propagowanie wśród nich zdrowego stylu życia i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu.

Wyjazd był propozycją dzieci z kl. IV Szkoły Podstawowej z Jankowic Wielkich. Same przyszły z propozycją do księdza proboszcza, aby zorganizował dla dzieci, które były zaangażowane w spotkaniach różańcowych w październiku wyjazd do Aquaparku Granit w Strzelinie. Ks. Proboszcz ustosunkował się do tej propozycji dzieci pozytywnie.

Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Po wyjściu z basenu udaliśmy się do baru, gdzie też było bardzo miło. Przed opuszczeniem basenu zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Zanim dzieci dotarły do domu, już w drodze powrotnej, w autobusie planowały następny wyjazd.