• 06.09.2014
Czuwanie w drodzeTradycyjnie, jak co roku w I sobotę września zgromadziliśmy się o godz. 21.00 na apelu jasnogórskim w kościele filialnym w Jankowicach Wielkich. Po apelu ks. Proboszcz przywitał wszystkich wiernych i zapowiedział program nocnego czuwania. Po tych słowach zaprosił wszystkich do odśpiewania nieszporów maryjnych, po których wyruszyliśmy na szlak pielgrzymi do kościoła parafialnego w Wierzbniku.

Wspólnemu wędrowaniu towarzyszył śpiew, modlitwa i rozważania (Wezwania do Matki Bożej, Różaniec, koronka uwielbienia Boga przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła, Koronka do Miłosierdzia Bożego).

Przed 23.00 przybyliśmy do kościoła parafialnego. Msza św. o północy zakończyła kolejne nasze czuwanie w drodze.