• 24.12.2011
Przeżywanie dnia wigilijnego rozpoczęliśmy porannymi mszami, podczas których przekazywaliśmy światło betelejemskie. Betlejemskie światełko jest bożonarodzeniowym symbolem pokoju, nadziei, miłości i pojednania. W tym roku przesłaniem akcji było "Idę ze światłem". Światło pokoju, które zapłonęło na wigilijnym stole, było symbolem wzajemnego zrozumienia, miłości i nadziei.

Podczas porannych mszy roratnich nastąpiło zakończenie spotkań adwentowych dla dzieci. Po zakończonych mszach św. dzieci częstowały się czekoladowymi cukierkami, zawieszonymi na choinkach. Obcinając je otrzymywały symboliczny prezent bożonarodzeniowy.

O godzinie 22.00 w Jankowicach Wielkich w kościele filialnym została odprawiona msza wigilijna.