• 04.10.2014
Czuwanie modlitewneApel jasnogórski o godz. 21.00 rozpoczął kolejne czuwanie nocne w kościele parafialnym. Po nim odmówiliśmy koronkę Anielską. Według pobożnego podania św. Michał Archanioł objawił Antoninie d Astanac, że nabożeństwo do niego i chórów anielskich wyprasza Kościołowi i wiernym szczególną pomoc. Świadomi tej obietnicy podjęliśmy to nabożeństwo z wielką miłością. Później odśpiewaliśmy wezwaniami do Matki Bożej. Nimi uwielbiliśmy Matkę Bożą.

Od tego uwielbienia przeszliśmy do modlitwy różańcowej. Co druga dziesiątka była odmawiana z dopowiedzeniami. Kolejnym punktem była adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie była także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Wszystko zakończyła o północy msza św.