• 24.12.2015
Światło BetlejemskiePodczas porannej mszy św. 24.12.2013 czyli w wigilię, ks. proboszcz przekazał światło betlejemskie wszystkim chętnym z naszej parafii, którzy pragnęli zabrać to światło do swoich domów rodzinnych. Można je było zabrać ze sobą, odpalając znicz lub świecę.

Na mszy św. porannej zgromadziły się dzieci i młodzież, którzy uczestniczyli w tegorocznych roratach. To spotkanie zakończyło 4 tygodniowy trud przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy rorat nie tylko codziennie otrzymywali naklejki, które następnie naklejali na otrzymane książeczki. Wypełnienie ich pozwoliło się lepiej przygotować do świąt i poczuć atmosferę tej niezwykłej nocy. Na końcu mszy św. każdego dziecko otrzymało drobny prezent.