• 10.01.2016
Spotkanie opłatkowe dla seniorów /zdj. 0480, 0484,0485/
W niedzielę, 10 stycznia, w budynku po byłej szkole odbyło się Spotkanie Opłatkowe dla Seniorów i członkiń KGW z Wierzbnika zorganizowane przez Koło Gospodyń i Radę Parafialną. W spotkaniu uczestniczyło ok. 30 osób, które skorzystały z zaproszenia.
Na początku w serdecznych słowach wszystkich zacnych Gości powitała pani Danuta Salacz szefowa Koła Gospodyń. Następnie głos zabrali przedszkolacy, którzy złożyli gościom życzenia i w świątecznej scenografii zaśpiewali kilka kolęd. Po występie najmłodszych głos zabrał ks. proboszcz - odczytał fragment Pisma św. o narodzeniu Chrystusa, pobłogosławił opłatki i złożył wszystkim życzenia.

Po nich wszyscy złożyli sobie życzenia Bożonarodzeniowe i noworoczne. Po życzeniach wszyscy usiedli do wigilijnego stołu. Biesiadowaniu ubogaciła swoim śpiewem nasza nowa schola dziecięca, po koncercie dzieci goście nadal kolędowali korzystając z podkładów karaoke. Tym sposobem najnowsze osiągnięcia techniki zagościły również na spotkaniu wiejskim. Śpiewaliśmy kolędy do późnego wieczora.

Po spotkaniu każdy z uczestników odchodził z uśmiechem i wdzięcznością za  chwile radości płynącej z wspólnego świętowania Bożego Narodzenia.