• 16.01.2016
Opłatek parafialny16 stycznia 2016 roku odbył się kolejny parafialny opłatek połączony z zabawą karnawałową w sali RSP w Jankowicach Wielkich. Jak co roku była to świetna okazja dla wiernych z Parafii Wierzbnik, na przeżycie karnawałowego szaleństwa przed nadchodzącym okresem Wielkiego Postu.

Frekwencja jak zwykle dopisała. Impreza rozpoczęła się o godz. 19.00 krótkim nabożeństwem wigilijnym, które zakończyło się wzajemnym złożeniem życzeń Bożonarodzeniowych i noworocznych. Między innymi ks. proboszcz życzył wszystkim: „Aby Betlejemska Gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale wszystkie dni Nowego 2016 Roku”.

Po tym nabożeństwie rozpoczęła się zabawa karnawałowa, która trwała od godziny 20.00, aż do 4.00 nad ranem. Nie było chwili, w której zabrakłoby chęci do zabawy. Całość imprezy ubarwiały dodatkowe atrakcje takie jak konkursy czy „czekoladowy walczyk”. Była to kolejna udana edycja Parafialnego Opłatka.