• 02.02.2016
Koncert maryjnyW święto Matki Bożej Gromnicznej po mszy wieczornej o godz. 18.00 odbył się w kościele parafialnym w Wierzbniku koncert pieśni maryjnych. Wykonawcami koncertu byli: pani Ilona Kozłowska – sopran; Dorota Gatner – alt, przy organach zasiadł pan Krzysztof Mańczyk. Koncert ten był nie tylko wspaniałym przeżyciem artystycznym, ale również modlitwą skierowaną do Matki Bożej. Artyści wystąpili także podczas Mszy Świętej, uświetniając święto Ofiarowania Pańskiego.

Po skończonym koncercie pan Krzysztof podziękował wszystkich za udział w koncercie. Podobnie uczynił także ks. proboszcz.

Po wieczornych mszach św. ks. proboszcz Czesław Kocoń i ks. Eugeniusz Bojakowski udzielili wszystkim wiernym błogosławieństwa św. Błażeja.