• 05.06.2016
Koncert scholiW I niedzielę czerwca, po Uroczystościach Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca NMP zorganizowano w naszym kościele parafialnym koncert uwielbienia o nazwie „Radujmy się – Syn Boży jest z nami”. Koncert, a właściwie spotkanie modlitewno – uwielbieniowe, przygotowała nasza schola, którą obecnie tworzy 10 osób, aby wspólnie z parafianami podziękować Bogu za wszystkie otrzymane łaski i błogosławieństwa, a także za rok pracy scholii. Podczas koncertu pieśni uwielbieniowe poprzeplatane były życzeniami i pieśniami dla mam z okazji minionego Dnia Matki. Koncert ten był drugim tego typu wydarzeniem w naszym kościele, lecz mamy nadzieję, że zapoczątkuje on coroczną tradycję koncertów dziękczynnych organizowanych na chwałę Pana Boga.

Przy tej okazji wyrażamy radość, że w ostatnim czasie do naszej scholii chętnie przyłączyli się nowi członkowie. Jednocześnie zapraszamy chętne dzieci do śpiewania. Spotkania scholii odbywają się w czwartki o godzinie 15.30.

/zdj.1192, 1216, 1222/

Więcej zdjęć w naszej Galerii