• 04.02.2012

W okresie Bożego Narodzenia i karnawału nasza parafia organizuje opłatek parafialny połączony z zabawą karnawałową. W tym roku ze względu na organizowaną pielgrzymkę do Ziemi Świętej opłatkowe spotkanie odbyło się dopiero 4 lutego. Mimo, że w czwartek 02 lutego w święto Matki Bożej Gromnicznej tradycyjnie zakończyliśmy okres Bożego Narodzenia to kolejne nasze spotkanie opłatkowe rozpoczęliśmy modlitwą i podzieleniem się opłatkiem. W trakcie składania życzeń śpiewaliśmy kolędy. Wspaniała atmosfera na nowo wzbudziła w naszych sercach atmosferę wigilii rodzinnej.

Po tym modlitewnym akcencie rozpoczęła się zabawa taneczna. W tym roku zabawę poprowadził zespół „New for you”. Zespół powstał w czerwcu 2007 roku w skutek połączenia się kilku znakomitych artystów śląskiej sceny muzycznej Jadwigi Kubik, Antoniego Lechowskiego – będących członkami nieistniejącego już zespołu „For you”, oraz Andrzeja Skaźnika – również uzdolnionego i znanego artysty.

Bal Karnawałowy Parafii w Wierzbniku stał się okazją do integracji parafian i doskonałej zabawy podczas tegorocznego karnawału.