• 10.02.2012
W piątek, 10 lutego na zaproszenie pani dyrektor mgr Brygidy Roter w Przedszkolu w Wierzbniku odbyła się kolęda. Została ona poprzedzona przedstawieniem „Humory zimy” przygotowanym przez dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z przedszkola przedstawiają jasełka

Po przedstawieniu ksiądz rozmawiał z dziećmi. Była to bardzo serdeczna rozmowa, w której dzieci chciały jak najwięcej opowiedzieć o sobie i o swoim przedszkolu. Po tej przyjacielskiej rozmowie dzieci wraz z gościem zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Następnie Ks. proboszcz modlił się wraz ze wszystkimi paniami i dziećmi o Boże błogosławieństwo na każdy dzień posługi, pracy i zabawy.

Wspólne zdjęcie dzieci z ks. proboszczem

Po modlitwie i pokropieniu wodą święconą wspólnie śpiewaliśmy kolędy. W trakcie śpiewania kolęd odwiedzaliśmy wszystkie sale kropiąc je wodą święconą.

Poświęcenie przedszkola

Na zakończenie kolędy panie i dzieci otrzymali pamiątkę z wizyty duszpasterskiej.