• 13.11.2016
Pielgrzymka Jubileuszowa do ŁagiewnikW dniach od 12 do 13 listopada br. odbyła się parafialna pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Pielgrzymka miała charakter dziękczynny, aby podziękować Bogu Miłosiernemu za wszelkie łaski roku Jubileuszowego, czyli Roku Miłosierdzia.

Wyruszyliśmy w sobotę bardzo wcześnie. Zanim do tego doszło, zgromadziliśmy się rano o 05.30 na mszy św. w kościele parafialnym w Wierzbniku. Po mszy św. odmówiliśmy modlitwy na kolejnej dzień nowenny do Chrystusa Króla, po których ks. proboszcz udzielił nam szczególnego błogosławieństwa na czas naszego pielgrzymowania polecając nas Archaniołom św. Michałowi i św. Rafałowi. Z uśmiechem i pełni radości wyruszyliśmy na szlak pielgrzymi. (więcej >>)