• 26.11.2016
Wyjazd do Aguaparku we Wrocławiu.W sobotę (26.11.16) dzieci i młodzież naszej parafii pojechała do Aquaparku we Wrocławiu. O godz. 9.00 grupa zebrała się przy boisku w Wierzbniku i przy Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Jankowicach Wielkich. Po przyjeździe autokaru wszyscy zajęli w nim miejsca i wyruszyliśmy w kierunku Wrocławia.

Na miejsce dotarliśmy po godzinie. Z uśmiechem na twarzy wyszliśmy z autokaru i ruszyliśmy w kierunku Aquaparku. Ks. Czesław i pani Maria Śpiewla poszli kupić bilety. Po ich rozdaniu weszliśmy na teren basenu. W końcu nadszedł czas relaksu, zabawy i radości. Basen częściowo został opanowany przez nasze dzieci i młodzież. Wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło zjeżdżalni, pirackiego statku, rwącej rzeki i wielu innych atrakcji. Ale wszystko, co dobre szybko się kończy.

Po upływie 3 godzin trzeba było opuścić basen i udać się do przebieralni, wysuszyć włosy... Kolejnym przystankiem, którego oczywiście nie mogło zabraknąć był McDonald's. W tym celu zatrzymaliśmy się przed Oławą, aby posilić się po wyczerpującej zabawie i pływaniu. Po posiłku wszyscy wrócili do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.