• 28.11.2016
Czekamy na JezusaW niedzielę 27 listopada roku rozpoczęliśmy Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Z dniem 28 listopada 2016 roku rozpoczęły się pierwsze roraty. Tegoroczne roraty przeżywamy pod hasłem: „CZEKAMY NA JEZUSA”.

Dzieci na pierwszej mszy świętej roratniej otrzymały książeczkę, w której codziennie przez cały adwent będą mogły zaznaczać swoje uczestnictwo w roratach wklejając w wyznaczone miejsce naklejki. Znajdą w niej też wskazówki, które pozwolą im lepiej zrozumieć, czym jest adwent i okres Bożego Narodzenia. Każda strona książeczki przypomni dzieciom o tym, co usłyszeli w kościele podczas mszy świętych roratnich.

Skompletowana całość będzie dla nich wspaniałą pamiątką wytrwałości, gorliwości i tego, że ich serca są otwarte na przyjście Dzieciatka Jezus.