• 03.12.2016
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi PannyW I sobotę grudnia o godz. 20.00 w kościele parafialnym w Wierzbniku odbyło się nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Rozpoczęliśmy je nieszporami Maryjnymi. Po tej modlitwie Kościoła Aktem zawierzenia zawierzaliśmy każde małżeństwo, rodzinę, dziecko, młodego człowieka i całą parafię Niepokalanemu Sercu NMP.

Prosząc o łaskę przemiany i uzdrowienia na duszy. „Prowadź po drogach życia i posługuj się nami do budowania Królestwa Twojego Syna Jezusa Chrystusa – jedynego Zbawiciela świata, od którego pochodzi wszystkie dobro, prawda i życie”. Całe nabożeństwo zakończyła koronka do Niepokalanego Serca NMP i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.