• 08.01.2017
Opłatkowe spotkanie w Wierzbniku08 stycznia poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina! Opłatek wiejsko-parafialny przygotowany przez mieszkańców Wierzbnika, a dokładnie przez Koło Gospodyń Wiejskich licznie zgromadził mieszkańców Wierzbnika. Spotkanie wigilijne rozpoczął Burmistrz Gminy Grodków pan Marek Antoniewicz odczytując fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu. Później ks. proboszcz Czesław Kocoń poprowadził krótkie nabożeństwo wigilijne i pobłogosławił opłatki.

Następnie złożył zebranym życzenia, do których dołączył się Pan burmistrz oraz szefowa Koła Gospodyń Wiejskich pani Danuta Salacz. Składanie życzeń i łamanie się opłatkiem dopełnione zostało pięknym koncertem kolęd przygotowanym przez scholę dziecięcą z Wierzbnika pod kierownictwem pani Brygidy Roter.

Po występie dzieci, uczestnicy spotkania podjęli śpiew i długo kolędowali korzystając ze specjalnie na tę okazję przygotowanych śpiewników, przy akompaniamencie organów i gitary.
Za piękny czas i przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia z serca wszystkim dziękujemy!