• 25.12.2017
Pasterka i adoracja dzieciątkaTradycyjnie w nocy z 24/25 grudnia została odprawiona Pasterka celebrowana przez ks. proboszcza Czesława Koconia. Na Eucharystii licznie zgromadzili się wierni wraz ze swoimi rodzinami i gośćmi.

Po zakończonej pasterce nastąpiła adoracja figurki Dzieciątka Jezus pochodzącej samego Betlejem. Większość uczestników podeszła do ołtarza oddając hołd nowonarodzonemu Chrystusowi przez pocałunek Dzieciątka.

Po południu w kościele parafialnym odbyły się uroczyste nieszpory kolędowe. Podczas tego kolędowania pieśniami kolędowymi wyraziliśmy radość z Narodzenia Chrystusa. Na zakończenie nieszporów każdy uczestnik otrzymał od księdza proboszcza skromny prezent bożonarodzeniowy.