deutsch polski
Druga rocznica Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana
Napisane przez 25.11.2018 - 48 czytań - printer
Druga rocznica Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i PanaW XXXIV niedzielę zwykłą – w Uroczystość Chrystusa Króla - w naszych świątyniach odbyły się uroczystości związane z drugą rocznicą Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Po każdej mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odprawialiśmy nabożeństwo do Chrystusa Króla, podczas którego przepraszaliśmy Go za wszelkie słabości i uchybienia oraz uwielbialiśmy i wysławialiśmy Jego imię.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker