deutsch polski
Roraty
Napisane przez 03.12.2018 - 109 czytań - printer
RoratyNa wieczornych mszach św. rozpoczęliśmy tegoroczne spotkania roratnie, które mają nas przygotować na nadejście Jezusa. Hasłem tegorocznych spotkań jest „Pismo św. bramą do Bożego Narodzenia”.

W tym roku podczas rorat będziemy starali się zrozumieć czytane w czasie mszy słowa Pisma św. ze Starego Testamentu oraz z Ewangelii zawartych w Nowym Testamencie. Spróbujemy sobie wyjaśniać, co jest w nich najważniejsze.

Dzieci otrzymały małe książeczki w których będą mogły zaznaczać swoje uczestnictwo w roratach, wklejając na każdej stronie naklejkę, którą będą otrzymywać podczas każdego spotkania.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker