• 01.01.2019
Nowy rok - Najlepiej iść przez życie z MatkąNowy Rok ludzie witali na różne sposoby. W naszej parafii ks. proboszcz zaprosił do kościoła o północy wszystkich tych, którzy chcieli sylwestrową noc przeżyć nie tylko przy zabawie i szampanie, ale w modlitewnym skupieniu i ciszy. Krótkie modlitewne spotkanie odbyło się dokładnie o północy, gdy dzwony wybiły rozpoczęcie Nowego Roku 2019.

Rozpoczęliśmy nasze spotkanie od śpiewu kolęd, które wniosły w nasze serca nową nadzieję, ponieważ pierwsze chwile Nowego Roku rozpoczęliśmy z Bogiem. Po nich odmówiliśmy dziesiątkę różańca polecając macierzyńskiej opiece nieznaną drogę Nowego roku. Najlepiej –dodał ks. proboszcz iść przez życie z Matką. Później miały miejsce życzenia noworoczne. Nie zabrakło także toastu szampanem.