deutsch polski
Wieczór kolęd
Dodane 21.01.2019 - 120 czytań - printer
Wieczór kolędW minioną niedzielę, 20 stycznia 2019 roku, w kościele parafialnym w Wierzbniku odbył się dziewiąty Wieczór Kolęd. Koncert rozpoczął się o godzinie 16.00. Proboszcz przywitał przybyłych gości i członków duetu Aposjonata. Zespół podziękował za przywitanie, a przede wszystkim za zaproszenie.

Po tych serdecznych słowach zespół wykonał kolędy i pastorałki. Po nich wystąpiła schola naszej parafii. Dzieci swoim śpiewem wytworzyły ciepły i serdeczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie ks. proboszcz serdecznie podziękował zespołom za przygotowanie i wykonanie koncertu, a słuchaczom za przybycie. Muzyczne wydarzenie pozwoliło zebranym wiernym z naszej parafii poczuć jeszcze raz magię świąt.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker