• 21.01.2019
Wieczór kolędW minioną niedzielę, 20 stycznia 2019 roku, w kościele parafialnym w Wierzbniku odbył się dziewiąty Wieczór Kolęd. Koncert rozpoczął się o godzinie 16.00. Proboszcz przywitał przybyłych gości i członków duetu Aposjonata. Zespół podziękował za przywitanie, a przede wszystkim za zaproszenie.

Po tych serdecznych słowach zespół wykonał kolędy i pastorałki. Po nich wystąpiła schola naszej parafii. Dzieci swoim śpiewem wytworzyły ciepły i serdeczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie ks. proboszcz serdecznie podziękował zespołom za przygotowanie i wykonanie koncertu, a słuchaczom za przybycie. Muzyczne wydarzenie pozwoliło zebranym wiernym z naszej parafii poczuć jeszcze raz magię świąt.