deutsch polski
Opłatek parafialny
Dodane 26.01.2019 - 182 czytań - printer
Opłatek parafialnyNa sali Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Jankowicach Wielkich miał miejsce "Opłatek" dla naszej wspólnoty parafialnej połączony z zabawą karnawałową. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą i złożeniem wzajemnych życzeń. Potem nastąpił czas na radosną wspólną zabawę. Całość zabawy poprowadził profesjonalny zespół muzyczny „Muzykanty”, który zadbał także o odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie sali.

Muzyka była dla ludzi w każdym wieku – obok siebie świetnie bawiła się młodzież, osoby w wieku średnim i emeryci. Cała zabawa trwała do godz. 05.00 następnego dnia.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie całej zabawy. Słowa wdzięczności także kierujemy pod adresem wszystkich uczestników tego wspólnego opłatka parafialnego.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker