deutsch polski
Wyjazd do Ziemi Świętej
Dodane 30.01.2019 - 136 czytań - printer
Wyjazd do Ziemi ŚwiętejO godz.08.30 w kościele parafialnym została odprawiona msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki do Ziemi Świętej. Po niej przy kliku stopniowym mrozie mała grupa skupiona pod szyldem naszej parafii wyruszyła autokarem z parkingu obok Kościoła w kierunku lotniska Katowice – Pyrzowice.

Po drodze jeszcze zostały zabrane dwie grupy parafialne; z parafii św. Józefa z Wrzosek koło Opola i z parafii św. Jacka z Opola.

W sumie na pielgrzymkę wyjechało 44 osób. O godz. 15.40 samolot oderwał się od ziemi i wzbił się w powietrze na ponad 3,5 godzinny lot. Dla wielu osób była to pierwsza pielgrzymka do Ziemi Jezusa Chrystusa.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker