deutsch polski
Dzień Kobiet
Dodane 08.03.2019 - 148 czytań - printer
Dzień KobietW Międzynarodowy Dzień Kobiet w naszej parafii zostały odprawione msze św. w intencji wszystkich kobiet z naszej wspólnoty. Pod koniec każdej eucharystii ks. proboszcz złożył kobietom nie tylko życzenia, ale drobny słodki prezent. Na pytanie, czy ksiądz też obchodzi Dzień Kobiet odpowiedział, „że nie!”. „ Dzień ten obchodzą tylko kobiety, a ja w tym dniu – dodał - oddaję cześć i szacunek, bo trudno sobie wyobrazić nie tylko życia, ale także Kościoła bez kobiet”.

Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker