• 19.06.2019
Zakończenie roku szkolnegoTradycyjnie w ostatni dzień nauki, który w tym roku przypadł w środę 19 czerwca, dzieci z naszej szkoły w Jankowicach Wielkich oraz wszyscy pracownicy placówki oświatowej spotkali się o godz.08.00 na Eucharystii w kościele filialnym p/w Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Cała społeczność szkolna oraz rodzice i absolwenci szkoły dziękowali Panu Bogu za mijający rok szkolny i prosili o bezpieczny i dobry wypoczynek w czasie wakacji.

Mszę Świętą  sprawował i wygłosił kazanie okolicznościowe ks. Proboszcz – katecheta naszej szkoły. Dalsze uroczystości odbyły się w szkole. Życzymy wszystkim udanych wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

Natomiast msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego w Wierzbniku odbyła się godz. 18.00.