• 14.04.2012
W sobotę przed niedzielą Miłosierdzia Bożego odbyło się kolejne spotkanie uczestników do Ziemi św. Tym razem spotkaliśmy się w restauracji „Szara Willa” w Opolu. Na spotkanie przybyli byli pielgrzymi do Ziemi Świętej skupieni wokół dwóch parafii – parafii p/w Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zawadzkim i św. Michała Archanioła w Wierzbniku.

Szczególnym gościem był przewodnik naszej grupy o. Sebastian. Było to wyjątkowe spotkanie. Najpierw po serdecznym przywitaniu wszystkich uczestników przez ks. Bernarda Kotula – proboszcza z Zawadzkiego rozpoczęła się prawdziwa agapa. Był czas na herbatę i kawę z ciastem. Przy wspólnym stole wszyscy dzielili się wspomnieniami i zdjęciami z pielgrzymowania po szlakach Ziemi Świętej.

Najpiękniejszą częścią tego spotkania była prezentacja multimedialna przygotowana przez ks. Bernarda, którą uzupełniał swoimi spostrzeżeniami i wiedzą o. Sebastian. Te obrazy z Ziemi Świętej na nowo przybliżyły nam przeżycia tamtych dni.

Dziękujemy ks. Kotuli i jego grupie za wspaniałe spotkanie.