• 13.07.2019
Nabożeństwo Fatimskie13 lipca, w sobotni poranek o godz. 08:00 parafianie z Wierzbnika zgromadzili się na trzecim już w tym roku nabożeństwie fatimskim. Tym razem kościół wypełnił się liczniej niż ostatnio. Figura Matki Bożej w znaku Fatimskim stojąca w prezbiterium jaśniała szczególnym światłem zapraszając do wspólnej modlitwy,

Rozpoczęliśmy mszą św., której przewodniczył ks. proboszcz. On też wygłosił okolicznościowe kazanie. W swoim słowie przybliżył kolejną postać z objawienia czyli bł. Hiacyntę. Po mszy św. została odprawiona procesja fatimska wokół kościoła w Wierzbniku. Wszystko zostało zakończone modlitwą poświęcenia się Matce Bożej w znaku Fatimskim.
Podobne nabożeństwo miało także miejsce na filii w Jankowicach Wielkich. Z tą tylko różnicą, że tutaj różaniec odmówiono przed mszą św.