• 13.08.2019
Nabożeństwo fatimskieZgodnie z tradycją naszej parafii 13 dnia każdego miesiąca w którym miały miejsce objawienia, wierni z Wierzbnika i Jankowic Wielkich  spotykają się na nabożeństwie fatimskim. We wtorek, 13 sierpnia 2019 r. odbyło się kolejne nabożeństwo Fatimskie.

O godz. 17.00 w Jankowicach W. różaniec poprzedził mszę św. Na zakończenie mszy św. ks. proboszcz zawierzył Pani Fatimskiej wszystkie małżeństwa, rodziny dzieci, młodzież, ludzi chorych oraz starszych.

O godz. 18.00 w Wierzbniku została odprawiona msza św. ku czci Matki Bożej w znaku fatimskim. W ramach nabożeństwa fatimskiego wygłosił także kazanie o trzeciej tajemnicy fatimskiej. Po eucharystii odmówiliśmy różaniec, a po nim odbyła się procesja światła wokół kościoła parafialnego. Po przybyciu do kościoła przed figurą Matki Bożej fatimskiej ksiądz odmówił modlitwę zawierzenia Matce Bożej.