• 26.09.2011
W niedzielę 25 września odbył się kolejny festyn odpustowy - IV Piknik Św. Michała Archanioła. Impreza kulturalna, która jest ściśle związana z odpustem, rozpoczęła się uroczystą mszą św. z udziałem o. Adama Nitki – michality, ks. Proboszcza Czesława Kocoń i ks. emeryta Alfonsa Stillera.

Po mszy św. na boisku sportowym czekało wiele atrakcji, zarówno dla duszy – imprezy wokalne i sportowe, jak i dla ciała – stoiska z potrawami domowymi.

Dodatkowe atrakcje naszego święta to konkurs fantowy z atrakcyjnymi nagrodami. Program IV Pikniku swoim występem uatrakcyjniły duety „Kola i Jula”, „Muzykanty” oraz aktor Darek Niebudek, którzy przyciągnęli na boisko nie tylko mieszkańców naszej parafii, ale także okolicznych sąsiednich miejscowości Gminy Grodków, Olszanki i Strzelina.

Duet muzyczny „Kola i Jula”. Od lewej: Maroszek Kornelia i Sosna Justyna

Zespół muzyczny „Muzykanty”. Od lewej Michalik Łukasz, Szołtysek Łukasz

Aktor - Niebudek Dariusz

Więcej zdjęć w naszej galerii: Zobacz