• 05.10.2019
Nabożeństwo V pierwszych sobót miesiącaW I sobotę miesiąca w październiku kontynuowaliśmy nasze nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca. Spotkanie rozpoczęliśmy - jak w poprzednich miesiącach o godz. 20.00 - od uwielbienia Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej. To godzinne uwielbienie poprowadziła para małżeńska Lucyna i Mirosław Śliwa wraz z kilkoma małżeństwami z Kościoła Domowego. O godzinie 21.00 odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski.

Po nim rozpoczęła się msza św. podczas, której Lucyna i Mirosław Śliwa odnowili swoją przysięgę małżeńską z okazji ich XXX rocznicy ślubu. Różaniec święty i 15 minutowe rozważanie tajemnicy różańcowej były kolejnymi punktami naszego nabożeństwa. Wszystko zakończyło się przed północą: aktem poświecenia się Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny i błogosławieństwem Sakramentalnym.
Po skończonym nabożeństwie jubilaci poczęstowali uczestników czuwania tortem z okazji XXX rocznicy ślubu.