• 19.01.2020
Wieczór kolęd19 stycznia 2020 roku w kościele parafialnym w Wierzbniku odbył się kolejny koncert kolęd. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17:00. Proboszcz - ks. Czesław Kocoń przywitał przybyłych gości: chór z parafii św. Stanisław biskupa ze Skarbimierza, scholę parafialną oraz wszystkich słuchaczy, wśród których większość stanowili wierni z naszej wspólnoty parafialnej.

Jako pierwszy zaprezentował się chór ze Skarbimierza „Cantate Domino”, który przedstawił swoje kolędy. Po ich występie schola parafialna wraz panią Brygidą Roter przedstawiła pieśni kolędowe i pastorałki.

Na zakończenie proboszcz parafii serdecznie podziękował zespołom za występy, zaś słuchaczom za przybycie.

Po całym koncercie chórzyści został zaproszeni na mały poczęstunek do remizy strażackiej.