• 21.01.2021
Dzień Babci i DziadkaW czwartek, w naszej Parafii był obchodzony Dzień Babci i Dziadka. Rozpoczął się on modlitwą różańcową przed wieczorna mszą św. w intencji pandemii i wszystkich seniorów naszej parafii. Po niej została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich babć i dziadków o godzinie 17.00 w Jankowicach Wielkich i o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Wierzbniku pod przewodnictwem naszego proboszcza ks. Czesława Koconia.

Po komunii świętej ksiądz złożył życzenia wszystkim zgromadzonym seniorom. Po nich każdy z nich otrzymał prezent w postaci małej czekoladki. Po zakończonej Mszy Świętej powierzyliśmy nasze babcie i dziadków szczególnej opiece naszego patrona św. Michała Archanioła.