• 01.10.2021
Poznajemy bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Miesiąc październik jest szczególnym miesiącem, w którym uwielbiamy Maryję i jej Syna w paciorkach różańcowych. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będziemy odprawiać przed wieczornymi mszami w Jankowicach Wielkich i w Wierzbniku.

Dla dzieci został przygotowany temat dydaktyczny „Poznajemy bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i jego ulubioną modlitwę różańcową”.

Nasze pociechy otrzymały w pierwszym dniu małą książeczkę, do której będą wklejać naklejki, które najpierw będą przypomnieniem wszystkich tajemnic różańcowych, a w drugiej części opowieścią o życiu kard. Stefana Wyszyńskiego. Po skompletowaniu wszystkich naklejek pozostanie dla nich piękna i wartościowa pamiątka uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.