• 11.06.2012
W związku I rocznicą wyniesienia na ołtarze bł. Jana Pawła II, 01 maja 2012 nasza parafia ogłosiła konkurs plastyczny pt.: „Moje wspomnienia o bł. Janie Pawle II”.

Konkurs został skierowany do wszystkich szkół dekanatu grodkowskiego: szkół podstawowych i gimnazjum. Uczniowie ze szkół podstawowych wykonywali prace plastyczne, a gimnazjaliści prezentację multimedialną.

Do parafii wpłynęły prace plastyczne Publicznych Szkół Podstawowych z Gnojnej, Grodkowa, Jędrzejowa, Kolnicy, Kopic, Lipowej oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 z Grodkowa.

11 czerwca prace plastyczne zostały ocenione przez panią Teresę Basiura. Oto wyniki konkursu (kliknięcie w dołączoną miniaturę pracy powiekszy obrazek):

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Grupa wiekowa klasy I – III

1.Świętoniowska Klaudia, Kl. II, PSP Kolnica

2.Osiadacz Maria, Kl. II

3.Mika Aleksandra, Kl. Id, PSP Grodków

Wyróżnienia:

Pudło Łukasz PSP 3 Grodków

Psiurska Amelia kl. III, PSP Gnojna

Misztal Malwina PSP Kolnica

Grupa wiekowa IV - VI

1. Świętoniowska Katarzyna kl. V PSP Kolnica /5949/