• 15.06.2013
Urodziny ks. ProboszczaW sobotę 15 czerwca na porannej mszy św. w Wierzbniku o godzinie 08:00 modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla Naszego Księdza Proboszcza Czesława Koconia z okazji kolejnej rocznicy urodzin i 29 rocznicę święceń kapłańskich.

O. Michał Storta po komunii św. w swoich życzeniach wskazał na życzliwość i pogodę ducha naszego ks. Proboszcza, który poprzez swoje kapłaństwo pokazuje nam właśnie to prawdziwe oblicze Boga, kochającego i bogatego w miłosierdzie. Także możemy z pewnością powiedzieć, że Nasz Ksiądz Proboszcz pięknie realizuje swój program życiowy, który zawarty jest w jego świadectwie kapłańskim. Życzył mu zachowania pogody ducha i tego odważnego świadectwa, które jest potrzebne światu. Po życzeniach o. Michała, ks. Proboszcz został obdarowany pięknymi życzeniami oraz upominkami od delegacji parafialnych: Rady Parafialnej, grupy młodzieżowej z Wierzbnika oraz ministrantów.

Ileż było ciepła i serdeczności na mszy św. o godz. 09.00 w Jankowicach Wielkich, którą ofiarowały Margaretki. One życzyły księdzu Czesławowi, aby pozostał w naszej parafii, jak najdłużej.

W podobnym tonie była także ofiarowana wieczorem msza św. niedzielna o godz. 18.00 w kościele filialnym w Jankowicach Wielkich. Tutaj życzenia złożyła Rada Parafialna i pani Sołtys.