• 25.12.2013
Pasterka. Adoracja Dzieciątka.Tradycyjnie w nocy z 24/25 grudnia w naszej parafii została odprawiona Pasterka celebrowana przez ks. Proboszcza ks. Czesława Koconia. Na Eucharystii licznie zgromadzili się wierni wraz ze swoimi rodzinami i gośćmi. Pasterka to pierwsza msza Bożego Narodzenia, która upamiętnia oczekiwanie i modlitwę pasterzy zmierzających do Betlejem.

Po zakończonej pasterce nastąpiła adoracja figurki Dzieciątka Jezus pochodzącej samego Betlejem. Większość uczestników podeszła do ks. proboszcza oddając hołd nowonarodzonemu Chrystusowi przez pocałunek Dzieciątka.

Po południu w kościele parafialnym odbyły się uroczyste nieszpory kolędowe. Podczas tego kolędowania pieśniami kolędowymi wyraziliśmy radość z Narodzenia Chrystusa. Na zakończenie nieszporów każdy uczestnik otrzymał od księdza proboszcza skromny prezent bożonarodzeniowy.