• 19.12.2011
W poniedziałek po czwartej niedzieli w naszej parafii odbyła się spowiedź przed świąteczna. Można by powiedzieć, że był to dzień pojednania, dzień refleksji nad naszym życiem, dzień korekty własnej drogi wiodącej przecież nieustanie i nieuchronnie ku ostatecznemu spotkaniu z Bogiem – Ojcem i Sędzią.

W posłudze pojednania służyli nam ks. proboszcz oraz księża z naszego dekanatu grodkowskiego: ks. proboszcz Dariusz Kużawa z parafii św. Stanisława biskupa i męczennika z Przylesia Brzeskiego, ks. proboszcz Janusz Rył z parafii św. Wawrzyńca z Kolnicy oraz ks. Proboszcz Wiesław Drygała z parafii Matki Bożej Różańcowej z Gnojnej.

Dla wszystkich parafian, którzy skorzystali z tej posługi pojednania była to kolejna szansa na korektę życia, ale także przystąpienie z czystym sercem do przeżywania zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.