• 11.01.2015
Jasełka
W święto Chrztu Pańskiego w naszym kościele parafialnym w Wierzbniku o godz.16.00 dzieci z przedszkola i z najmłodszych klas szkoły podstawowej zgromadziły się w strojach anielskich, pasterskich i Trzech Króli. Dzieci odegrały jasełka, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Młodzi aktorzy wcielili się w postacie, które oczekiwały na przyjście Jezusa Chrystusa na świat. Na chwilę przenieśliśmy się do Betlejem, gdzie król Herod dokonał rzezi niewiniątek. Wraz aniołami –wysłannikami z nieba, pasterzami i z trzema królami złożyliśmy pokłon Świętej Rodzinie. Mieliśmy też okazję wysłuchania pięknych kolęd w wykonaniu dzieci.

Dziękujemy pani Brygidzie Roter oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie jasełek i zaprezentowanie ich w naszej wspólnocie parafialnej. Gratulujemy młodym aktorom i życzymy dalszych sukcesów w aktorstwie.