• 16.01.2015
Kolęda w przedszkolu w WierzbnikuW okresie Bożego Narodzenia przeżywamy w naszych domach wizytę duszpasterską, czyli kolędę. W piątek - 16 stycznia taka wizyta miała miejsce w naszym przedszkolu w Wierzbniku. O godzinie 10.00 przedszkolaki wraz z wychowawcami zgromadziły się w sali przedszkolnej, gdzie po przyjściu i przywitaniu Księdza rozpoczęła się kolęda.

To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się od przedstawienia jasełek. Przedszkolaki przybliżyły prawdę o Bożym Narodzeniu. Po tym pięknym przedstawieniu prawdy o Narodzeniu Jezusa, Ksiądz rozpoczął modlitwę, którą objął nauczycieli, wszystkie dzieci oraz ich rodziny. Po niej przeszedł po wszystkich salach, które poświecił wodą święconą.

Dzieci z wielką radością przyjęły niecodziennego Gościa, pięknie śpiewały kolędy. Za tą wspaniałą postawę zostały nagrodzone obrazkiem kolędowym.