• 21.01.2015
Dzień Babci i Dziadka
21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. W tych dniach mieliśmy okazję, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Przecież wnuczęta to dla babci i dziadka największy skarb i radość.

W 21 stycznia na wieczorne msze św. zostały zaproszone babcie z okazji ich święta. Podczas wieczornych mszy św. modliliśmy się w ich intencjach. Przed końcowym błogosławieństwem ks. proboszcz złożył życzenia wszystkim babciom. Życzył, aby nie zabrakło im cierpliwości, dobroci, wyrozumiałości i miłości dla swoich wnuków.

Po życzeniach wszystkie babcie otrzymały mały prezent - czekoladowe serduszko.Podobnie było w drugim dniu - ks. proboszcz złożył życzenia dziadkom. Oczywiście oni też otrzymali drobny prezent.